США відновили санкції щодо нафтових гігантів Росії
Сполучені Штати відновили санкції проти російських нафтових компаній Роснефть і Лукойл після декількох відтермінувань. Останнє послаблення санкцій завершилося 16 червня і не було продовжене. Цю інформацію поширив уповноважений Президента України з питань санкційної політики. У березні США частково послабили санкції на російську нафту через загрози стабільності світового енергетичного ринку, але зараз санкції повернулись у повному обсязі.