Усик відмовився від усіх чемпіонських поясів
Український боксер Олександр Усик вирішив залишити всі свої пояси вільними, щоб надати можливість іншим боксерам змагатися за них. Він заявив про це відео, де пояснив своє рішення. Усик зазначив, що не збирається завершувати кар’єру, але хоче відкрити нові можливості для себе. Раніше йому було відомо, що бій з Агітом Кабаєлом став обов’язковим за рішенням WBC, але Усик вирішив залишити пояси і провести “last dance”.