Трамп зробив заяву, щодо платного проходу через Ормуз
Президент США Дональд Трамп заявив у своїй соцмережі, що Іран не стягує жодних платежів з суден, які проходять через Ормузьку протоку, навіть попри чутки про це. Трамп наголосив, що США не надавали Ірану грошей і не розблоковували іранські активи, але якщо це виявиться неправдою, то Вашингтон вийде з переговорів з Тегераном. Він також заявив про намір закуповувати продовольство для іранського населення виключно у США з грошей, які перебувають під контролем США. Трамп також зазначив, що через Ормузьку протоку щодня проходить велика кількість нафти, а Оман відкрив тимчасовий транзитний коридор для суден без стягування митних зборів.