Київська електричка відновлює рух повним кільцем навколо столиці
Київська електричка повертається до руху по всьому залізничному кільцю. Повідомлення про це зробила пресслужба Kyiv City Express. Ремонт мосту між станціями Почайна та Райдужний, який тривав майже два місяці, завершено. З 28 червня залізничне кільце навколо столиці буде відновлено і міст відкритий для руху поїздів за звичайним графіком. Мост був оновлений, додано нові колії та забезпечено антикорозійний захист, що підвищить безпеку руху та продовжить термін його служби.