Кілька районів Києва залишилися без світла
Сьогодні вранці у Києві стали помітні проблеми із електропостачанням в деяких районах міста. Світло відключилося у Дніпровському, Голосіївському та Дарницькому районах. Спершу без електрики залишилися мешканці лівобережної частини міста, а потім ця проблема поширилася на правий берег. Через ці перебої тимчасово зупинено рух фунікулера. Локальні пабліки почали інформувати громадян про ситуацію.