Тренер Динамо оцінив суперника перед стартом у єврокубках
Головний тренер Динамо Ігор Костюк висловив свої думки щодо участі команди у кваліфікації Ліги Європи. Динамо зіграє у першому відбірковому раунді з румунською командою Університатею Клуж. Костюк зазначив, що жоден суперник у таких турнірах не є легким, але вони поважають свого опонента. Тренер підкреслив, що команда готуватиметься до матчів уважно і серйозно, концентруючись на власних можливостях. Для досягнення успіху важливо бути готовим перемагати будь-яких суперників. Динамо буде детально вивчати гру Університатеї, аналізуючи їхні сильні та слабкі сторони, щоб підготуватися до поєдинків найкращим чином.