Венс Ірану: На насильство буде відповідь насильством
Іран і США підписали угоду про припинення вогню, але виникли конфлікти через порушення умов угоди. Віцепрезидент США Джей Ді Венс попередив, що будь-яке насильство з боку Ірану буде відповідатися насильством. Спроби зв’язатися для уточнення умов перемир’я не вдалися через обвинувачення одне одного у порушеннях. Нагадаю, що минулого тижня президент США Дональд Трамп звинуватив Іран у порушенні угоди.