Україна повернула з полону Росії сімох цивільних
Українські громадяни, які були утримувані у неволі в Росії після окупації деяких областей України, повернулися додому. Сім людей, віком від 35 до 66 років, були звільнені завдяки гуманітарній роботі омбудсмена з прав людини та його російського колеги. Деяких з громадян затримали тільки через їхні зв’язки з українською армією. Один із них був викрадений просто за те, що його сини служили у ЗСУ. Також серед звільнених був доброволець, який долучився до бригади у Маріуполі.