Одразу троє гравців збірної Єгипту вибули під час поєдинку з Іраном
У матчі між Єгиптом і Іраном був нічийний результат, що дозволив єгиптянам вийти у 1/16 фіналу турніру. Проте у наступному матчі проти Австралії команда “фараонів” може пропустити трьох важливих гравців. Мохамед Салах відчув дискомфорт під час гри і був замінений через біль у стегні. Додатково, два захисники також покинули поле через травми. Усі троє гравців чекає медичне обстеження, щоб визначити тривалість їхнього відновлення. Тим часом, збірна Бельгії втратила ключового гравця на початку плей-офф.