На Кубку світового виклику в Онофрійчук медаль у багатоборстві
Українська гімнастка Таїсія Онофрійчук виграла срібну медаль на Кубку світового виклику з художньої гімнастики, який проходить у Румунії. Вона отримала друге місце у багатоборстві з результатом 112.000 балів. Переможницею стала німецька гімнастка Дар’я Варфоломеєв, а третє місце посіла узбецька спортсменка. Ще одна українка, Любов Горащенко, фінішувала на 32-му місці. Таїсія також пройшла до всіх чотирьох фіналів окремих вправ. Її виступи можна буде побачити у неділю, 28 червня.