Зеленський: З полону вже повернули понад 9500 осіб
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що з початку війни з Росією вже понад 9500 українців повернулися з російського полону. Тільки за 2026 рік додому вдалося повернути 1596 осіб. Зеленський також заявив, що сьогодні звільнили ще 160 українських військовослужбовців, які були у полоні з 2022 року. Президент наголосив на необхідності підтримки та адаптації повернених громадян. Україна продовжує працювати над поверненням всіх своїх громадян із російської неволі, перевіряючи кожне прізвище.