Росіяни знову атакували АЗС у Сумах: троє людей поранені
Сумська обласна військова адміністрація повідомила про те, що три людини отримали поранення в результаті обстрілів автозаправних станцій росіянами. Один із постраждалих зазнав серйозних травм. Проведено нараду з керівниками АЗС, правоохоронцями та рятувальниками для удосконалення заходів безпеки на об’єктах паливної інфраструктури. Головним пріоритетом є посилення заходів захисту та надання медичної допомоги постраждалим.