З ОПЕК готова вийти ще одна країна - ЗМІ
Ірак розглядає можливість виходу з ОПЕК через нестабільність нафтового ринку, спричинену війною на Близькому Сході. Країні доведеться розглянути всі варіанти, якщо її квота в рамках ОПЕК не буде збільшена. Ірак виражає намір значно збільшити свій видобуток нафти в майбутньому. Об’єднані Арабські Емірати вже вийшли з ОПЕК через суперечки щодо розміру квоти. Також їхня рішучість вийти зумовлена потребою збільшити виробництво та компенсувати втрати від війни через зниження доходів в інших галузях.