Окупанти вдарили по АЗС у Сумах і Запоріжжі, сталися пожежі
Уранці 25 червня війська Російської Федерації вдарили по автозаправних станціях у Сумах і Запоріжжі. Про це повідомив в.о. мера Сум Артем Кобзар та голова Запорізької обласної адміністрації Іван Федоров. В результаті атаки БПЛА типу “Молнія” влучили в одну з АЗС у Зарічному районі Сум. Внаслідок цього спалахнула пожежа. Інформація щодо постраждалих наразі уточнюється. Федоров зазначив, що видимий дим в Запоріжжі є наслідком російської атаки на автозаправні станції.