В Україні викрили схему втручання у роботу електро- та газових лічильників
Українська поліція розкрила масштабну схему підробки електро- та газових лічильників. Зловмисники змінювали прилади так, щоб вони показували менший обсяг спожитих ресурсів, дозволяючи підприємствам та організаціям, зокрема промисловим, значно економити на платежах. Координатором злочинної групи був затриманий мешканець Львівщини, який вже мав судимість за схожі злочини. Йому співпрацювали спільники з п’яти областей та Києва. Вони встановлювали, обслуговували та втручалися у роботу лічильників. Зловмисники були затримані під час отримання хабара, а поліція провела обшуки та вилучила необхідне обладнання для підробки лічильників. Двом фігурантам вже пред’явлено підозру, а їм загрожує до 15 років ув’язнення. Розслідування триває, інші учасники схеми також можуть бути притягнуті до відповідальності.