У Києві затримано п'ятьох зловмисників, які закатували чоловіка до смерті
У Києві правоохоронці затримали п’ятьох зловмисників, які побили до смерті 58-річного чоловіка після конфлікту і прив’язали його до дерева. Злочинці намагалися знищити записи камер відеоспостереження. Поліція отримала повідомлення про чоловіка без ознак життя біля річки. Потерпілий мав тяжкі травми від побиття. З’ясувалося, що група молодиків напала на чоловіка під час відпочинку біля кав’ярні. Вони жорстоко побили його і прив’язали до дерева, після чого продовжили напад. Чоловік помер від отриманих травм. Усі зловмисники були затримані і їм оголошено підозру. їм загрожує довічне ув’язнення.