Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, троє постраждалих
Війська РФ завдали удару по автозаправній станції на околиці Сум, постраждали троє цивільних. Про це 24 червня повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Григоров.
“Сьогодні зранку російський безпілотник атакував автозаправну станцію на околиці Сум. Ворог системно б’є по АЗС області. Попередньо, постраждали троє цивільних, які перебували на території”, – зазначив він.
Також пошкоджені автомобілі. Наслідки атаки уточнюються.