Росія втратила 60 тис. тонн боєприпасів на Балтиці
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що в результаті ударів по території Росії було знищено понад 60 тисяч тонн боєприпасів на арсеналі Балтійського флоту поблизу Санкт-Петербурга. Цю інформацію він опублікував у своєму каналі в Телеграмі. Зеленський також зазначив, що відбулося ліквідація важливих російських воєнних об’єктів та підприємств, які виробляють важливі компоненти для російської армії. Він висловив надію, що такі дії сприятимуть наближенню до миру.