"Слава Україні": акаунт мера Москви зламали
У вечірню неділю, 21 червня, особистий Telegram-канал мера Москви Сергія Собяніна було зламано. На каналі почали з’являтися дописи з неприємним змістом, такі як “Москва горітиме” і “Слава Україні”, а також заклики збирати кошти на українську армію. Цей інцидент стався у день народження Собяніна, якому виповнилося 68 років. Цей канал, як правило, використовується для публікації анонсів матеріалів з офіційного сайту мера. Канал було відновлено, і сам Собянін не постраждав від цього злому. Також варто згадати, що минулої осені меру було повідомлено про підозру через “мобілізацію” практично 90 тисяч москвичів на війну проти України.