Крим накрили блекаути після чергових вибухів
У ніч на 22 червня в окупованому Криму пролунав ряд вибухів, після яких місцеві мешканці декількох міст повідомили про проблеми з електропостачанням. За інформацією моніторингового Telegram-каналу Кримський вітер, перші повідомлення про вибухи надходили ввечері з різних районів півострова, зокрема з району Армянська. Жителі Феодосії, Севастополя та інших населених пунктів також повідомляли про гучні звуки та роботу протиповітряної оборони. Свідки також зафіксували вибухи та спалахи біля Таврійської теплоелектростанції. Пізніше почали з’являтися повідомлення про перебої з електропостачанням у Феодосії, Керчі, Севастополі та інших районах. Це сталося після попередньої атаки на Таврійську ТЕС 21 червня, під час якої станція зазнала пошкоджень. Офіційної інформації про наслідки вибухів від окупаційної влади Криму поки немає.