Іран заявив про "прогрес" у переговорах зі США
Іран, Катар і Пакистан висловили оптимізм після першого раунду переговорів зі США у Швейцарії щодо укладення остаточної угоди. Сторони обговорили питання заморожених активів Ірану, санкцій на продаж іранської нафти та безпечного проходу суден через Ормузьку протоку. Було досягнуто значного прогресу, і домовленося про створення Комітету високого рівня для політичного нагляду за процесом переговорів. Технічні переговори планується провести до кінця тижня. Також угоджено створити групу з усунення конфліктів для припинення військових операцій у Лівані. Проте, після погроз президента США Дональда Трампа щодо можливого контролю над Ормузькою протокою, переговори з Іраном можуть ускладнитися.