Гана поступилася Хорватії, а Узбекистан зазнав поразки від ДР Конго
Хорватія перемогла Гану з рахунком 2:1 у матчі групового етапу Чемпіонату світу з футболу. Хорвати взяли верх завдяки голам Сучича та Влашича, після того як гравець Гани Лукассен відзначився забитим м’ячем. Гра була в напруженій боротьбі, але хорвати зуміли здобути важливу перемогу. У іншому матчі ДР Конго здолала Узбекистан з рахунком 3:1. Дублем у складі ДР Конго відзначився Вісса, який забив гол з пенальті та ще один у компенсований час. Таким чином, ДР Конго забезпечила собі місце в плей-офф.