Іран атакував об’єкти США в Кувейті та Бахрейні
Іран відповів на удари з боку США, нанеся удари безпілотниками та ракетами по військовим об’єктах американців в Кувейті та Бахрейні. Іран пояснив свої дії порушенням режиму припинення вогню з боку США та погрозою повного зупинення дипломатичних процесів. Удари Ірану були спрямовані на ключові об’єкти військової інфраструктури США, зокрема авіабазу в Кувейті та штаб П’ятого флоту в Бахрейні. Іран обіцяв американським військовим “нищівну відповідь”. Ці події стали результатом нападу на танкер в Ормузькій протоці, на який відповіли ударами з боку США по Ірану.