Україна повернула з полону 160 військових
Україна і Росія провели 76 обмін полоненими, в результаті яких додому повернулися 160 українських військових, які були у полоні з 2022 року. Серед звільнених були військовослужбовці різних військових підрозділів, які брали участь у захисті України на різних напрямках, зокрема на Донецькому, Луганському, Харківському, Чернігівському, Запорізькому, Сумському та Київському фронтах. Серед звільнених були і оборонці Маріуполя. Вони всі пройдуть медичний огляд, отримають необхідне лікування, грошові виплати та документи, а також підуть на реабілітацію після тривалої ізоляції у полоні. Координаційний штаб висловив вдячність США та ОАЕ за підтримку у організації обміну полоненими. Загалом протягом своєї діяльності Коордштаб вже повернув з неволі 9606 військових та цивільних осіб.