Понад 48 мільйонів збитків: посадовець Укрзалізниці отримав підозру
Правоохоронці повідомили про підозру посадовцю Укрзалізниці, діяльність якого призвела до понад 48 мільйонів збитків. Про це повідомила Нацполіція.
У травні-серпні 2025 року фігурант через електронну торгову систему Прозорро.Продажі провів 184 аукціони за “голландською” процедурою, за якою ціна поступово знижується. Внаслідок проведення торгів з продажу послуг з використання напіввагонів встановлено, що у період проведення зазначених аукціонів попит не зменшувався, а зростав. Це дало змогу окремим суб’єктам господарювання користуватися майном державного товариства на умовах, які були економічно невигідними для нього.
Задокументовано 184 епізоди вчинення протиправної діяльності, внаслідок чого завдано матеріальних збитків на суму понад 48 мільйонів гривень.
Слідчі слідчого управління поліції Київщини, за процесуального керівництва Київської обласної прокуратури, повідомили про підозру директору однієї з філій акціонерного товариства Укрзалізниця за фактом заволодіння майном, шляхом зловживання службовим становищем, вчинене в умовах воєнного стану.