Викрито чотирьох агентів Росії, які займалися підпалами
Служба безпеки України разом з Національною поліцією і прокуратурою викрили ще чотирьох людей, які працювали на ФСБ Росії і підпалювали автомобілі в Україні. Вони були завербовані місцевими мешканцями, які шукали “легкі заробітки” через Тelegram-канали. Злочинна група виконала підпал двох автомобілів ЗСУ на Кіровоградщині та спробувала підпалити службовий мультівен у Одеській області. Затриманим оголошено про підозру, їм загрожує до 10 років ув’язнення.