Мільйонні збитки: на Дніпропетровщині директор КП отримав підозру
На Дніпропетровщині виявили схему незаконного користування надрами, яка діяла на базі комунального підприємства. За даними слідства, з 2019 по 2025 рік це підприємство здійснювало централізоване водопостачання для 11 населених пунктів, використовуючи підземні свердловини без необхідних дозволів. Хоча вони отримували оплату за послуги, вони не сплачували обов’язкові платежі за користування надрами та водними ресурсами до бюджету. В результаті незаконного видобутку підземних вод завдали збитків державі на суму понад 85 млн грн. Директору підприємства повідомлено про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин.