Удар по саперам на Херсонщині: загинули двоє співробітників гуморганізації
У Херсонській області внаслідок атаки на команду саперів гуманітарної організації Норвезька народна допомога 24 червня загинули двоє співробітників, ще четверо отримали поранення. Усі постраждалі були громадянами України. Після цієї трагедії організація призупинила роботу з розмінування в Україні з метою забезпечення безпеки персоналу. Інцидент стався близько 12:50, один працівник загинув на місці, інший помер у лікарні. Четверо поранених отримують медичну допомогу, їхнє життя не в небезпеці. За даними військового керівництва Херсона, удар було завдано російською ракетою “Іскандер-М”, але організація перевіряє цю інформацію. Генеральний секретар Норвезької народної допомоги відзначив, що напад на гуманітарних працівників стає все більш поширеним. Організація продовжує працювати тільки в гуманітарних напрямках. Норвезька народна допомога працює в Україні з 2022 року та має близько 475 співробітників, які займаються розмінуванням та підтримкою цивільного населення.