У Києві ввели екстрені відключення світла
У четвер, 25 червня, столиця України, Київ, частково залишився без електропостачання через аварійні відключення, які ввів місцевий оператор електромереж ДТЕК. Вони закликали мешканців лівого берега міста берегти електроенергію та заощаджувати її, щоб зберегти енергосистему. Наразі причина відключень не уточнюється, але варто бути готовим, що знеструмлення можуть статися також на правому березі.