Під ударами енергетика п’яти областей - Укренергj
Укренерго повідомило, що через російські удари по об’єктах цивільної енергетичної інфраструктури в п’яти регіонах України сталися нові знеструмлення. Це стало причиною збільшення споживання електроенергії на 3,7%, оскільки люди активно користуються кондиціонерами через спекотну погоду. Укренерго закликає громадян перенести активне споживання електроенергії на денний час і ощадливо використовувати її ввечері, щоб запобігти надмірному навантаженню на енергосистему.