Мінськ вимкнув ретранслятори для БпЛА - Зеленський
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що ретранслятори на території Білорусі, які раніше використовувалися для коригування російських ударів по українських містах, більше не працюють з 22 червня. Він сказав, що ця інформація була підтверджена Головним командуванням ЗСУ та розвідкою. Зеленський наголосив, що ретранслятори були розташовані у Гомельській та Брестській областях Білорусі і використовувались для ударів по українських регіонах. Він також нагадав про те, що раніше він вимагав від президента Білорусі Олександра Лукашенка демонтувати ці ретранслятори, надавши тиждень на виконання цієї вимоги.