Україна повернула чотирьох моряків з затриманого Іраном в Ормузькій протоці
Четверо українських моряків, які були членами екіпажу контейнеровоза Epaminondas, що був затриманий Корпусом вартових ісламської революції в Ормузькій протоці у квітні, вже залишили територію Ірану і знаходяться в безпеці разом зі своїми родинами. Цю інформацію підтвердив речник МЗС України Георгій Тихий. Українські консульські служби спільно з українським посольством в Греції доклали зусиль для забезпечення повернення моряків додому, підтримуючи контакт з їхніми родинами та іншими зацікавленими сторонами. Зараз стан здоров’я українських моряків є задовільним. Нагадаю, що у грудні 2025 року дев’ять моряків, серед яких були два українці, були визволені з піратського полону у Сенегалі.