Мільйонні збитки: на Прикарпатті у штаті санаторію виявили "мертві душі"
На Івано-Франківщині правоохоронці розкрили велику корупційну схему, пов’язану з фіктивним працевлаштуванням у санаторії Косів. Організатором цієї схеми виявилася заступниця директорки закладу, яка разом з іншими причетними оформляла “мертвих душ” на роботу, щоб незаконно отримувати гроші від держави. Шляхом підробки документів та недостовірної інформації в особових справах їм вдалося вивести з бюджету понад 15,3 мільйона гривень. Учасницям схеми вже оголошено підозру, а суд встановив заставу за них у значній сумі. Справа перебуває на розгляді обласної прокуратури.