В Україні зафіксували нові знеструмлення
Сьогодні вранці у п’яти регіонах України сталося відключення електропостачання через атаки на енергетичну інфраструктуру та негоду. Зокрема, знеструмлені деякі райони у Сумській, Харківській, Дніпропетровській та Запорізькій областях. Також через погоду без світла залишилися 20 населених пунктів на Сумщині та Кіровоградщині. Ремонтні бригади вже працюють над відновленням електромереж. Тим часом споживання електроенергії зменшилося на 4,2% через безхмарну погоду, яка сприяє роботі сонячних електростанцій. Енергетики рекомендують громадянам використовувати електроприлади у періоди, коли сонячні панелі працюють найефективніше.