У Чернівцях викрили масштабну схему розкрадання газу на майже 90 млн грн
У Чернівцях виявили схему розкрадання газу, яка призвела до збитків у розмірі щонайменше 87,5 млн грн. Зловмисники незаконно проклали газопровід до будинку, підключилися до газорозподільної системи і крали газ для роботи місцевої котельні. Нафтогаз передав матеріали до правоохоронних органів для притягнення винних до відповідальності. Компанія також вимагатиме компенсації завданої шкоди і обіцяє оприлюднити імена організаторів схеми. Глава Нафтогазу наголосив, що крадіжки газу спричиняють великі збитки та ускладнюють ситуацію з газопостачанням, особливо в умовах газової кризи.