Прем'єр Британії оголосив про відставку
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер оголосив про свою відставку під час спеціального звернення на Даунінг-стріт. Він зазначив, що кожне його рішення було спрямоване на користь країни і любов до неї. Стармер звернувся до Лейбористської партії з проханням провести вибори лідера. Це дозволить новому лідеру взяти посаду до початку парламентської сесії у вересні. Прем’єр-міністр залишиться на своєму посту до завершення виборів. Також стало відомо, що мер Великого Манчестера Енді Бернем переміг на довиборах в окрузі Мейкерфілд і може висунути свою кандидатуру на посаду лідера партії. Стармер прийшов до висновку, що без підтримки у власній партії йому не можливо продовжити обіймати посаду прем’єр-міністра.