Названо області, де складна ситуація зі світлом
У понеділок в Україні в семи областях сталися відключення електроенергії через атаки російських агресорів на енергетичну інфраструктуру. Найскладніша ситуація спостерігається у Донецькій та Херсонській областях, де пошкоджено багато обладнання. Також внаслідок обстрілів вночі та зранку знеструмлені деякі райони Сумщини, Харківщини, Миколаївщини, Чернігівщини та Запоріжжя. Енергетики почали аварійно-відновлювальні роботи у тих районах, де це можливо з точки зору безпеки. Водночас споживання електроенергії зросло на 2,2% через підвищену температуру повітря, яка призвела до активного використання кондиціонерів. Енергетики радять громадянам змінити час активного споживання електроенергії на період, коли сонячні електростанції працюють найефективніше – з 10:00 до 16:00.