Іран заявив про "прогрес" у перемов зі США
Іран, Катар і Пакистану оголосили про прогрес після першого раунду переговорів зі США в Швейцарії. Делегації обговорили підготовку до укладення остаточної угоди, включаючи теми заморожених активів Ірану та санкцій на продаж іранської нафти. Було досягнуто значного прогресу, домовлено про безпечний прохід суден через Ормузьку протоку. Створено Комітет високого рівня для нагляду за процесом, з дорожньою картою для укладення угоди протягом 60 днів. Технічні переговори триватимуть, а також створено групу для усунення конфліктів у Лівані. Бойові дії між Ізраїлем та Хезболлою тривають, проте переговори про угоду про припинення війни продовжуються. Трамп погрожував контролювати Ормузьку протоку, якщо не буде досягнуто угод з Іраном, що може загрожувати дальшим прогресом у перемовинах.